Yatta Kına Organizasyonu


Kına gecesi organizasyonlarında farklı bir deneyim sunan yatta kına organizasyonu şık ve gösterişli bir kına gecesi düzenleyebilirsiniz. Farklı yat seçenekleri ve farklı konseptler sunan Show Time Organizasyon ile hayatınızın en görkemli gecesini yaşayabilirsiniz. Yatta kına organizasyonu, sizlerin istekleri doğrultusunda, dilediğiniz model bir yatta, dilediğiniz eğlencelerle gerçekleşmektedir.

Boğazda yat turu yaparak, kına gecenizi düzenleyebilir, dilerseniz istediğiniz güzergahta yat ile dolaşarak ya da istediğiniz bir yerde demir alarak kına gecenizi düzenleyebilirsiniz. Firmamız, yatta kına organizasyonlarını tüm ayrıntıları ile sizlerin isteklerine göre planlamaktadır. Geleneksel kına gecesi konseptini, modern yaklaşımlar ile donatarak hayalinizdeki kına gecesini yaşayabilirsiniz.

Yatta Kına Organizasyonu Nasıl Yapılmaktadır?

Yatta kına organizasyonu seçilen yat çeşidine göre ve kına gecesi konseptinin çeşidine göre planlanmaktadır. Yemekli ya da kokteyl şeklinde olabileceği gibi tercihe göre farklı konseptlerde de olabilir. Yatın kalkış noktası ve güzergahı tercihe göre değişebilir. Kişi sayısı ve eğlence çeşitlerine göre yat büyüklüğü seçilerek, yatta kına organizasyonu tasarlanır. İsteğe göre duygusal bir atmosfer ya da eğlenceli bir atmosfer yaratılabilir.

Geleneksel kına performanslarının yanında dansöz, farklı müzikler gibi isteğe göre çeşitli performanslar eklenebilir. Kostümler ve dekor geleneksel özelliklerde olabileceği gibi tercihe göre farklı özelliklerde de olabilir. Şık ve sade bir tören isteyenler için, sade renklerde ve ışıklarda düzenlenmeler yapılır. Kına yakma töreni, isteğe göre denizin ortasında ya da istenilen manzaraya karşı yapılabilir.

Yatta Kına Organizasyonu Fiyatları

Yatta kına organizasyonlarında fiyatlar yatın modeline, kişi sayısına, menü seçimine göre değişmektedir. İstediğiniz bütçeye uygun yat ve konsepti firmamızda bulabilirsiniz. Seçeceğiniz konsept ve özellikler doğrultusunda fiyat belirlenecektir. Eklenmek istenilen performanslar ya da  çıkarılmak istenilen ayrıntılar fiyatları değiştirecektir.

En uygun fiyatları sunan Show Time Organizasyon ile yatta kına gecesi organizasyonu düzenlemek hiç de uzak değil. Firmamız ile iletişime geçerek bütçenize ve isteklerinize uygun yatları ve konseptleri görebilirsiniz. Her bütçeye uygun yat çeşitleri ve konseptler sunan firmamız ile isteklerinizi konuşabilir ve fiyat belirleyerek, hayalinizdeki kına gecesini yaşayabilirsiniz.

dansöz kiralama fiyatları dansöz kiralama dansöz kiralama oryantal kiralama oryantal kiralama dansöz kiralama fiyatı kına tahtı kiralama kına tahtı kiralama sanatci fiyatlari