Teknede Kına Organizasyonu


Yeni trend kına gecesi organizasyonlarının en popüler olanlarından biri de Teknede Kına organizasyonu.  Kına gecenizi denizin üzerinde, şahane bir teknede yapabilirsiniz. Show Time olarak en güzel yat ve tekneleri sizler için hazırlıyor ve misafirlerinize unutulmayacak bir kına gecesi sunmanızı sağlıyoruz.

Boğazın en kaliteli tekne ve yatlarında, kişi sınırlaması olmadan, yemekli ya da kokteyl menüler ile kına gecesi organizasyonlarınızı düzenliyoruz. Sizlerin istekleri doğrultusunda hazırladığımız kına gecesi organizasyonlarında, Boğaz turu yaparken kına gecenizi yaşayabilirsiniz. Farklı ve unutulmayacak bir kına gecesini denizin üzerine, muhteşem bir teknede düzenleyebilirsiniz.

Teknede Kına Gecesi Organizasyonu Nasıl yapılır?

Teknede kına gecesi organizasyonu, sizlerin seçeceği büyük yada küçük teknelerde, tüm kına gecesi gelenekleri yaşatılarak gerçekleşir. Yemekli ya da kokteyl olarak düzenlenebileceği gibi sizlerin istekleri doğrultusunda farklı planlamalar da yapılabilir. Teknede kına gecesi organizasyonu, firmamız tarafından hizmet ekibi ve tüm malzemelerin içinde olduğu organizasyonlar olarak düzenlenir.

Müzik, kostüm, kına malzemeleri ve sizlerin özel istekleri ile tekne organizasyonu hazırlanır. Kına gecesi boyunca Boğaz turu yapabilir ya da denizin üzerinde tekneyi durdurabilirsiniz. Teknede kına gecesi organizasyonlarında, başlangıç noktası ve iskeleleri belirleyerek, misafirlerinizi istediğiniz yerden alabilirsiniz. Dilediğiniz konsepti seçerek, kına gecenizi planlayabilirsiniz.

Teknede Kına Gecesi Fiyatları

Teknede kına gecesi fiyatlarını belirlerken kına gecesinin kaç kişi olacağı, hafta sonu mu yoksa hafta içi mi olacağı, teknenin nasıl olacağı, menü seçimi gibi faktörler etkili olur. Show Time olarak, teknede kına gecesi organizasyonu içinde tüm ayrıntıları sizlere uygun fiyatlara sunmaktayız. Kına malzemeleri, müzikler, kostümler ve özel isteklerinizin doğrultusunda size en uygun bütçeyi birlikte çıkartıyoruz.

Tekne de kına gecesi organizasyonlarında dilerseniz küçük bir tekne ya da çok büyük bir tekne seçebilirsiniz. Seçeceğiniz tekne ve misafir sayınıza göre belirlenecek hizmetler en uygun fiyatlara sunulmaktadır. Firmamızla iletişime geçerek tüm ayrıntıları ile istediğiniz kına gecesinin bütçesini çıkarabilirsiniz.

Firmamızın sunduğu hizmetler en uygun fiyatlara sunulan kaliteli hizmetlerdir. Hayallerinizi gerçekleştirmek için firmamızla iletişime geçerek teknede kına gecesi organizasyonunu en uygun fiyatlara düzenleyebilirsiniz.

dansöz kiralama fiyatları dansöz kiralama dansöz kiralama oryantal kiralama oryantal kiralama dansöz kiralama fiyatı kına tahtı kiralama kına tahtı kiralama sanatci fiyatlari