Kına gecesinde bu kıyafetlere büyüleyin


Kına gecesinde birçok gelin adayı bindallılar giyinir. Bu bindallılar için bordo, yeşil ve lacivert renk seçenekleri bulunmaktadır.

Herkesle aynı giyinmeyi sevmeyen kişiler için, birbirinden farklı renk seçenekleri ile temalı kına gecesi konseptleri tercih edebilirsiniz. Hint teması ya da Osmanlı sultanı temalarında birbirinden farklı renk seçenekleri ile tercih edebileceğiniz bindallılarla bu unutulmaz gecenizde herkesin hayranlığını kazanacaksınız.

Kına gecesinde tercih ettiğiniz renge göre hazırlanan diğer detaylarla süslenecek mekanınızda da bu uyumun en güzel şeklini yaşayabilirsiniz.

 

Kına gecelerinde kullanılan kostümler ve aksesuarlar genelde kiralanmaktadır. Bu kostümlerde beden ve renk seçeneklerinin fazla olması önemlidir. Aksi halde değişik renk seçenekleri ile tercih edeceğiniz kostümler bedeninize uymadığında, son dakikaya kalacak olan bu iş başınıza dert açabilir.

Zengin bir model, renk ve beden seçeneğine sahip olan modellerimizi, en uygun fiyat seçenekleri ile kiralayabilirsiniz.

Tema Paketleri

Kına gecesi temalı kıyafeti arayanlar için gelin ve damada özel seçenekler bulunmaktadır. Hint ve Osmanlı teması ile yararlanabileceğiniz kına gecelerinde birbirinden güzel modeller tercih edebilirsiniz.

Dilerseniz bu özel geces için kız arkadaşlarınıza da kına gecesi giysilerinden olan kaftanlar kiralayabilirsiniz. Bu ürünlerde de zengin renk seçenekleri bulunaktadır ve temanıza uyumlu seçimler yapmanız için en ideal şekilde ayarlanmaktadır.

Kına Gecesi Paketli

Avantajlı kına gecesi kostüm paketleri sunan modellerimizden yararlanabilirsiniz. Özellikle geniş renk seçenekleri arasında yararlanabileceğiniz kına kostümleri, en yeni modeller ve beğenilen ürünler arasından tercih edilmektedir.

Kına gecesinin yıldızı olmanızı her anlamda sağlayacak olan kostümlerinizin üzerinize dikilmiş gibi görünmesi için gerekli olan her model ve çeşide ulaşabileceğiniz firmamızda, ekonomik ve cazip fiyatlara da ulaşabileceksiniz.

Bizimle iletişime geçerek hemen kına geceniz için gerekli olan tüm ürünleri temin edebilirsiniz.

Kına gecesinde bu kıyafetlere büyüleyin
Kına gecesinde bu kıyafetlere büyüleyin
Kına gecesinde bu kıyafetlere büyüleyin
Kına gecesinde bu kıyafetlere büyüleyin

dansöz kiralama fiyatları dansöz kiralama dansöz kiralama oryantal kiralama oryantal kiralama dansöz kiralama fiyatı kına tahtı kiralama kına tahtı kiralama sanatci fiyatlari