Kına Gecesi Organizasyonu


Kına gecesi için düğünden daha fazla ayrıntılı olduğu söylenir. Genç kızlarımız için artık yeni trend kına gecesine önem vermektir. Hal böyle olunca da kına gecesi organizasyonu yapan firmalar günden güne çoğalmakta ve yeni fikirler ortaya atmaktadır… Düşünüldüğünde edinilmesi gereken malzemelerden tutun da kıyafetler, ikramlar, kına keseleri, kına sepetleri gibi tedarik edilmesi gereken bir çok şey vardır. Bununla ilgili eğer bir organizasyon şirketi ile anlaşıp oradan hizmet alırsanız paket fiyatlardan faydalanmanız mümkün olabilir. Paket fiyat içinde dahil olanlar nelerdir derseniz aşağıdaki yazımızı okuyup örenebilirsiniz. Planlamayı ve listeyi önceden hazırlamanızın faydasını görürsünüz.

Kına Gecesi Organizasyonu
Kına Gecesi Organizasyonu

Kına gecesi organizasyonu  öncesinde bir liste hazırlamanız ve planlı davranmanız yararınıza olacaktır. Bu listeye göre rezervasyonu yapıp planlamayı gerçekleştirirsiniz kına organizasyon fiyat listesinde var olan uygulamalardan bahsedecek olursak da, seçeceğiniz pakete göre değişkenlik gösterdiğini söylemekte fayda var, mini, orta, süper ve plus paketler olarak adlandırılır.  Kına gecesi organizasyonu özet ile bu kadardır. Eğer farklı bir organizasyon düşünüyorsanız yani ev içinde değil mekan düşünüyorsanız liste farklılaşır. Kişi sayısı genelde en fazla 100 olarak hesaplanır. Ekonomik olan paketlerde ; nedime ekibi, harem dans gösterisi, gelin tacı, yüz örtüsü,  3 katlı kına tepsisi, herkese ayrı tüllü taç ve kaftan hizmeti, dansöz , Dj, kamera kaydı, ışıklandırma, plastik sandalye seti, kına eldiveni çiçeği ve seti hepsi dahildir. Bu fiyatlandırma paket olarak hesaplanacak olursa, paket fiyatı 1.500 TL Civarıdır. Mekan konusu , gecenin sahibine aittir. Mekan konusunda firmanın özel bir önerisi veya uygun anlaşmalı mekanı varsa değerlendirilebilir. Mekan ile ilgili kişi sayısı önemlidir. Bir de garson hizmetini de anlaşma fiyatına mutlaka dahil etmeniz gerekir. Sonradan hesaplandığında ekstraya girebilir.

 

yorumlar


dansöz kiralama fiyatları dansöz kiralama dansöz kiralama oryantal kiralama oryantal kiralama dansöz kiralama fiyatı kına tahtı kiralama kına tahtı kiralama sanatci fiyatlari