Kına Gecesi Organizasyon Fiyatları


Kına gecesi, önemli kültürel değerlerimizdendir ve geleneksel bir nitelik taşır. Kına geceleri özellikle ilk kez evlenecek genç kızlarımız için başka bir değer taşır. Bu gecede erkekler bulunmaz bazı adetlerde ise. Kına gecesinden belli bir süre sonra erkeklerde katılım gösterirler. Bu gece yoğun bir hüzün vardır.. Kına gecesi bir nevi kültür mirasıdır. Kına Gecesi Organizasyon fiyatları ile ilgili değerlendirme yapılırken bir fiyat karşılaştırması yapmanız çok daha doğru olacaktır.

Günümüzde artık hüzünden ziyade eğlence tarzında kutlama niteliğinde yapılmaktadır. Eskiden genç kızlar gelin olduğunda evden tamamen koparlarmış. Bu hüznün de oradan geldiği söylenmektedir. Günümüzde kadınların ekonomik özgürlük kazanmasıyla bir çok yerde söz Hakkı’na sahiptir. Hal böyle olunca ailesiyle evlendikten sonrada Kadınlarımız bekarlıklarındaki gibi görülebilmektedir . Bu da bu geceyi eğlence haline getirmiş ve neredeyse insanlar düğün yerine Kına yapmakta ardından da nikah yapmaya başlamışlardır. Seçim yaparken kalitesine ve güvenilirliğine de dikkat etmemiz gerekir. Organizasyon firmaları bu konuyla ilgili günden güne farklı tasarımlar eklemeye başladılar. Bu tasarımlarla yeni trendler de oluşturmaya başladılar. Kına Gecesi Organizasyon fiyatları 50 kişilik ev organizasyonundan 200 kişilik salon organizasyonuna kadar değişmektedir.

Kına Gecesi Organizasyon Fiyatları
Kına Gecesi Organizasyon Fiyatları

 Kına gecesi organizasyon fiyatları değişiklik organizasyon çeşidine göre de değişkenlik gösterir. Değişkenlik gösteren fiyat kriterleri; müzik, ekstra dans gösterileri, Show lar. Misafirler için kaftan kiralamak isterseniz de fiyat değişebilir. Eğlence paketleri genellikle en çok fiyatlandırılan pakettir. Bu pakette eğlence içeriklidir ve 100 kişilik olarak tasarlanmıştır. Bu paketlerde anne tahtı, kız kardeş veya ablalara da taht verilir. Tamam ile eski dönemi yansıtan özellikte bir pakettir. Bir de süper paket vardır, minik dilek ağaçları, ikramlar, küçük hediyeler ve başka süprizlerin hepsi de buna dahildir. Altın kaplamalı sultan tahtları gibi lüks ayrıntılar isterseniz de fiyata 1000 TL kadar ekleme yapılabiliyor. Kısacası kına gecesi organizasyon fiyatları 1500 TL ile başlıyor 5000TL ‘ye kadar çıkıyor.

MİNİ KINA PAKETİ
MİNİ KINA PAKETİ
KINA organizasyon paketleri
KINA organizasyon paketleri
STANDART PAKET
STANDART PAKET
BRONZ PAKET
BRONZ PAKET
KINA paketi
KINA paketi
kına gecesi paket fiyatları
kına gecesi paket fiyatları
SHOW TİME KINA GECESİ
SHOW TİME KINA GECESİ
PLATİN PAKET
PLATİN PAKET
ÖZEL PAKET
ÖZEL PAKET
DELUX PAKET
DELUX PAKET

yorumlar


dansöz kiralama fiyatları dansöz kiralama dansöz kiralama oryantal kiralama oryantal kiralama dansöz kiralama fiyatı kına tahtı kiralama kına tahtı kiralama sanatci fiyatlari