Kına Gecesi İstanbul


Düğün ile birlikte düşünülmesi gereken diğer bir şey ise Kına Gecesi. Kına gecesini de ufak çapta bir düğün gibi düşünebiliriz. Iyi bir organizasyon ve masraf gerektirir. Ülkemiz nüfusunun büyük çoğunluğunun yaşadığı bölge için şöyle bir kolaylık vardır. İstanbul da Kına gecesi ile ilgili çok fazla seçenek bulabilirsiniz. Kına gecesi İstanbul için bir çok seçeneği bünyesinde barındırır. İyi bir Kına gecesi istiyorsanız iyi bir organizasyonun olması gerekir. Organizasyon için mekan, servis, müzik malzemeler. Kına ve sunum gibi hizmetleri karşılamaktadır. Çok fazla yorulmadan bu organizasyon hizmetini isterseniz belli bir Ücret Karşılığında alabilirsiniz. Eğer organizasyonu dışarıdan değil kendiniz halledecekseniz o zaman çok meşakkatli bir durum oluşur.

Genellikle düğünden 1 gece önce düzenlenen kına gecesinde gelin ertesi gün gelinlik giyecektir ve yorulmaması gerekir. Gelinin annesi akrabaları da bu işlerde yardımcı olabilir. Ama bununla ilgili yine yardım alınmasında düğünün rahat geçebilmesi için de önemlidir. Kına gecesi İstanbul için bir çok seçenek vardır. Mekandan tüm ayrıntıya kadar içinde fiyatlandırılır. Dilerseniz ayrı ayrı da düşünebilirsiniz.

Kına Gecesi İstanbul
Kına Gecesi İstanbul

Düğünden 1 akşam öncesi eğer, düğünde de koşturacak kişiler ise iyice yorucu bir boyut kazanır. Bu gece ile ilgili kullanılacak malzemeler, ikramlar, kına tepsileri, dağıtılacak kınalar ve yeni nesil bir çok malzemeyi de tedarik eden yerlerden alabilirsiniz. Bunun yanı sıra bir çok sıra dışı seçim için mekandan, kına yakım şekline, kıyafetlerden hizmete kadar her şeyi temin edebilmeniz mümkündür. Kına gecesi düğün kadar önem arz etmese de özellikle gelin ve ailesi için önemli bir gecedir. Kız tarafı tamamı ile üstlenir. Artık yeni nesil kınalarda tabi eğer öyle bir seçenek düşünülürse, bekarlığa veda gecesi gibi de devamı organize edilebilir. Kına yakıldıktan sonra, büyükler evlerine çekilir. Kına gecesi İstanbulişleri ile ilgilenen firmalar için güçlü bir şehirdir.

 

 

yorumlar


dansöz kiralama fiyatları dansöz kiralama dansöz kiralama oryantal kiralama oryantal kiralama dansöz kiralama fiyatı kına tahtı kiralama kına tahtı kiralama sanatci fiyatlari