Kına Geceleri Organizasyon


Kına gecesi artık yeni nesil için düğünün önüne geçen bir trend halini almıştır.Organizasyonu bir bütün halinde düşünürseniz, kına geceleri organizasyon firmaları sizlere her ayrıntıda yardımcı olabilmektedirler. Aslında her koşulda planlamayı ve listeyi önceden hazırlamanızın faydasını görürsünüz. Kına geceleri organizasyon firmaları paket fiyatlar verir. Bayan DJ, dansöz, kına kıyafetleri ve kına ekipmanları, dans grubu, kına kesecikleri, gelin tahtı gibi bir çok ayrıntı mevcuttur. Başka bir şey ekleme isterseniz de ekstraya girdiğini söyleyelim . Eğer kişi sayısı 50 ‘nin üzerinde olacaksa bir mekan kiralanması gerekir. Bu da ekstra bir masraftır.. Bu tasarımlarla yeni trendler de oluşturmaya başladılar. Organizasyon fiyatları 50 kişilik ev organizasyonundan 200 kişilik salon organizasyonuna kadar değişmektedir.

Kına Geceleri Organizasyon
Kına Geceleri Organizasyon

Organizasyon fiyatları organizasyon çeşidine göre de değişkenlik gösterir. Değişkenlik gösteren fiyat kriterleri; müzik, ekstra dans gösterileri, Show danslar. Organizasyon firması ile görüştüğünüzde size ilk olarak kişi sayısı sorulur. Birde çok önceden mekan rezervasyonu da yaptırılması gerekir. Ortalama bir mekan rezervasyon fiyatı 2000 TL ile 5.000 TL arası değişkenlik gösterir. Her geçen gün yaratıcı fikirler ortaya atan organizatörler yeni trend olan hamam organizasyonu da yapmakta olup fiyat ortalama 1500 TL olmaktadır. Misafirler için kaftan kiralamak isterseniz de fiyat değişebilir. Eğlence paketleri genellikle en çok fiyatlandırılan pakettir. Bu pakette eğlence içeriklidir ve 100 kişilik olarak tasarlanmıştır. Bu paketlerde anne tahtı, kız kardeş veya ablalara da taht verilir. Kına geceleri organizasyon fiyatları aslında çok fazla ayrıntıyı barındırdığından  uygunluk gösterebilir.

yorumlar


dansöz kiralama fiyatları dansöz kiralama dansöz kiralama oryantal kiralama oryantal kiralama dansöz kiralama fiyatı kına tahtı kiralama kına tahtı kiralama sanatci fiyatlari