Bindallı kiralama


Bindallı kiralama

 bindallı kiralama yapabiliriz ya da gidip satın alabilirsiniz. Ama bir gece kullanacağınız bu kıyafeti satın almaya gerek yok diye düşündük ve sizlere en uygun fiyatlar ile bindallı kiralamaya başladık. Sizlere kına gecesi sizlere eşlik edecek nedimelerin ize özel bindallı çeşitlerimiz bulunmakta sizleri o gecenin sultanı yapmaktayız. Fiyatlarımız çok uygun olup isteğiniz çeşitte ve renkte bindallı çeşitlerimiz mevcuttur. Kına gecelerinde en çok rağbet gören yöresel bindallılar yanı sıra. Hürrem bindallıları, gaye sultan bindallıları, ağır sultan bindallıları, organize bindallıları ve sizlerin istediği çeşit bindallılar ile sizlere hizmet etmekteyiz.

bindallı kiralama aynı zamanda sizlere bindallının yanı sıra fes ve alınlık ve ayakkabıda kiraya verebiliyoruz. Sizlerin en güzel gecenizde sizleri yalnız bırakmıyor ve sizlere her türlü hizmete devam ediyoruz. Fiyatlarımız tam sizlerin bütçesine göre olduğu için hiç zorlanmadan bu güzel kıyafetlere bir geceliğinde olsa sahip olabiliyorsunuz. Kıyafetlerimizi sizlere teslim etmeden önce kesinlikle kuru temizleme yaptırıyor ve sizlere temiz teslim ediyoruz. Bizleri için beden hiç önemli değildir. Sizlerin her türlü bedenlerinizi göre bindallı bedenlerimizde mevcuttur. Sizler sadece firmamıza gelerek istediğiniz model ve renkte bindallıyı beğenmek ve seçmek kalıyor. Bizlerden fiyatlar hakkında bilgi almak isterseniz bizleri isterseniz telefon ile isterseniz e- posta yolu ile ulaşabilir ve hakkımızda bilgi edinebilirisiniz.

bindallı kiralama
bindallı kiralama

bindallı kiralama ile sizlerin yanında olmak bizleri memnun edeceği gibi bizim hizmetimizde sizleri memnun edecektir. Bindallıyı isterseniz şalvar üstüne giyebilir isterseniz bir askılı bluz ile tamamlayabilir gecenin sultanı olarak kına gecenize devam edersiniz. Artık kızlarımızın klasik bir kına yapma yerine Osmanlı sultanlarının ve nedimelerini giydiği kaftan ve bindallı ile kına gecelerine renk katıkları için sizlerde en güze bindallı içerisinde kına gecelerinizi renklendirebilirsiniz. İsteğinize göre sırma bindallılar, kadife bindallılar, ağır işleme bindallılar, saten bindallılar, bedene oturtulmalı bindallılar, kırmızı bindallılar, mavi bindallılar, yeşil bindallılar arasında bir secim yapabilirsiniz. Belinize isterseniz paralı bir kemer, pirinç döküm kemerler, pullu kemer takabilirisiniz. Seçim artık sizlere kalmış bizler sizlere her türlü bindallıyı hizmetinize sunar ve sizlerinde bu güzel bindallılar arasından secim yapmanıza yardım ederiz. Aynı şekilde nedimelerinizi de süsler ve sizi tam bir ekip halinde kına gecesinin en güzel kızları yaparak eğlenmenize yardımcı oluruz. Bizler sizlere yardımcı olmak için buradayız hemen bizleri arayarak fiyatlarımız pakında bilgi edininiz.

yorumlar